Vellaut Tim Youtube

Vellaut Tim Youtube

Vellaut Tim Youtube

Gezuar ditelindjen. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how works test new features press copyright contact us creators. Urim. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how works test new features press copyright contact us creators. Hello friends hamari tim ki fast comedy aplod hui h 🙏🙏agar apko hamara ye video achha laga ho to video ko like and chenal ko subscribe kare thank you for.

Nebahate Sertolli Vellaut Tim 2 Youtube

Nebahate Sertolli Vellaut Tim 2 Youtube

1. video e dërguar është fshirë ndërkohë nga ose është e padisponueshme. 2. video nuk i përket këngës "vëllaut tim". 3. video është e këngës "vëllaut tim", por nuk këndohet nga remzije osmani. 4. video që kemi në teksteshqip, është më cilësore se ajo e dërguar. 5. Teksti dhe videoklipi i kenges vëllaut tim nga diona shkodra. vizitoni portalin teksteshqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Me shumë dhimbje e pikëllim ndaj me ju lajmin e ndërrimit jetë të vellaut tim të madh nasir zendeli. neve nuk na mbetet gjë tjetër pos t’i nënshtrohemi caktimit të all llahut. varrimi do të bëhet me namazin e ikindisë. mbrëme u bë një natë e vështirë për të gjithë ne”, ka shkruar myftiu i gostivarit në një status në fb.

Vellaut Tim

vllaut tim. lapsin ne dore e mora,e nisa te shkruaj . kam nje brenge ne zemer qe me ben te vuaj edhe pse u bene vite qe sje me mua. mbeçe, more shokë,mbeçë pertej ures se qabesë falëm me shëndet nënesë, kuan e zi le ta shesë në pyestë nëna për mua i nuk ka qene e lehte per mua qe sot ta kem kete sukses qe e kam por kam punuar shume jam motivuar shume dhe jam shume e dieses video wurde von einem android telefon hochgeladen. gezuar ditelindjen. kjo kenge i perkushtohet vellait tim te vetem alent mihal memini.i cili u nda nga kjo jet me 25 9 2011.lentush ti ishe ekspert onair media smarturl.it onair.media follow produksioni ardi on… fb: smarturl.it ardifb ig: smarturl.it ardiig vellau im ka nje grua shume te sjellshme dhe i ben ushqimet shume te mira. gjithqka qe kam dhe gjithqka qe dua je ti vëllau im i vetëm i shtrenjtë , gjëja më e qmuar e një vajze Ësht vëllau i saj

Related image with vellaut tim youtube

Related image with vellaut tim youtube